درباره گروه خدمات تخصصی مد ولباس ققنوس

 

موسسه هنری مد ولباس ققنوس تحت نظر کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور، با همراهی استودیو دیزاین ۵۵ و استفاده از تیمی از مجرب ترین دست اندرکاران مد و تبلیغات ، خدماتی با بالاترین کیفیت ارائه می نماید.فلسفه وجودی گروه  ققنوس اشاعه مد و معرفی توانمندی های بومی در زمینه مُد و لباس است. این مجموعه تلاش دارد تا پیوندی باشد میان تمامی دست اندرکاران و دلسوزان این حیطه که دغدغه آنها تنها فعالیت و اشاعه فرهنگ تولید با افتخار ساخت ایران است ، ققنوس ، با استفاده از نفرات آزموده و مجرب و آرتیست ، آماده ارائه خدمات ویژه به سازمان‌ها، اتحادیه ها و برندها می‌باشد.

 

گروه خدمات تخصصی مد ولباس ققنوس یک موسسه هنری تک منظوره وتحت نظر کارگروه ساماندهی مد و لباس است منابع مالی موسسه از طریق سرمایه گذاری های خصوصی انجام شده و این مؤسسه هیچ گونه وابستگی به هیچ نهاد یا ارگان دولتی نداشته و به شکل خصوصی فعالیت می کند.

 

فعالیت های گروه ققنوس  در طیف وسیعی از زمینه های حرفه‌ای مُد و لباس است که با هدف ارائه خدمات تخصصی در حوزه مد اسلامی-ایرانی شکل گرفته. گروه خدمات تخصصی مد اسلامی ققنوس  تمامی ابزارهای لازم جهت اجرای پروژه‌های مرتبط با مد و لباس را در اختیار دارد. این امکان سبب آن گردیده تا این مجموعه توان لازم برای اجرای کم هزینه پروژه‌های مد ولباس  را در اختیار داشته باشد.

 

از اینرو آمادگی آنرا دارد تا با کلیه طراحان، تهیه‌کنندگان، عکاسان، تولید کنندگان و برندهای که توان لازم جهت اجرای پروژه‌های مد و لباس اعم از پروژه‌های عکاسی، کاتالوگ و بروشور و…. را ندارند و یا می‌خواهند با کمترین هزینه و بهترین نحو پروژه‌های خود را انجام دهند، همکاری مشترک داشته باشد.ققنوس آماده ارائه خدمات ویژه به سازمان‌ها، برندها و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد از دیگر خدمات این مجموعه می‌توان موارد زیر را نام برد:

 

تامین محتوا و مطالب در حیطه مد و لباس .

 

فروش عکس، فیلم، مجله، مقاله، کتاب و دیگر منابع مرتبط با فشن و مد.

 

ایده پردازی و سناریو(اتاق فکر) حوزه مد ،

 

 طراحی تم برای برگزاری فشن شو اسلامی.

 

بروشور دیجیتال یا کاتالوگ اینترنتی

 

طراحی و اجرای انواع بروشور و کاتالوگ ، تولیدکنندگان، طراحان و برندهای معتبر

 

مشاوره تبلیغات، بازاریابی و

 

اجرای پروژه‌های تبلیغاتی(اعم از عکاسی، ققنوس(خانم و آقا)، طراح صحنه ولباس پروژهای مختلف سینمایی وتلویزیونی ، مشاور هنری، میکاپ آرتیست، کارشناس انتشار دیجیتال و…)

 

تولید تیزر و فیلم صنعتی و تبلیغاتی،

 

جلوه های ویژه بصری،

 

 دکوراسیون و غرفه سازی نمایشگاهی،

 

چاپ دیجیتال، چاپ و صحافی و بسته بندی، تبلیغات محیطی، دیجیتال مارکتینگ، سمپلینگ و پروموشن، خدمات آگهی مطبوعات و رسانه های دیجیتال، برگزاری نمایشگا ها و همایش ها، برنامه ریزی و پخش مویرگی محصولات، ، طراحی وب و مالتی مدیا، نگهداری و پشتیبانی وب سایت، ، از جمله خدماتی است که به طور حرفه ای در گروه خدمات تخصصی مد اسلامی ققنوس  به مشتریان عرضه می گردد.

 

                                                                                                                               گروه خدمات تخصصی مد ولباس ققنوس