فرصت طلایی رقابت در تولید، بازاریابی و فروش

 . فرصت طلایی رقابت در تولید، بازاریابی و فروش .
 در سومین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، نقره، ساعت ، سنگ های قیمتی، نیمه قیمتی و صنایع وابسته 
 . سومین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، نقره، سنگ های قیمتی، نیمه قیمتی و صنایع وابسته از تاریخ ۱ الی ۵ آذر ماه سال ۱۳۹۶ با حضورگسترده شرکت های داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار میگردد.

ادامه خبر

فراخوان هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر

فراخوان هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر با هدف بسترسازی، به کارگیری و اشاعه نمادها، نشان ها و مولفه های هویت اسلامی ایرانی درعرصه مد و لباس و سبک زندگی، از سوی دبیرخانه این رویداد منتشر شد. به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور،از اهداف برپایی این جشنواره بسترسازی، به کارگیری و اشاعه نمادها، نشان ها و مولفه های هویت اسلامی ایرانی درعرصه مد و لباس و سبک زندگی، معرفی و کاربردی کردن آثار برگزیده

ادامه خبر

کتاب و بانک جامع اطلاعات مد و لباس ایران

چهارمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی کیف و کفش و صنایع وابسته از سوم تا ششم آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. موسسه هنری مد ولباس ققنوس تحت نظر کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور، با همراهی استودیو دیزاین ۵۵ و استفاده از تیمی از مجرب ترین دست اندرکاران مد و تبلیغات ، خدماتی با بالاترین کیفیت ارائه می نماید.فلسفه وجودی گروه  ققنوس اشاعه مد و معرفی توانمندی های بومی

ادامه خبر

نخستین جشنواره عکاسی مد و لباس ایرانی - ایران کرو

با عنایت به الطاف الهی و در آستانه پنجاه وپنجمین سالگرد تاسیس هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران  "هما " و به منظور تحقق ترویج سبک زندگی اسلامی و ایرانی موسسه مد ولباس ققنوس با مشارکت و همکاری سازمان هواپیمایی کشوری ، ایر لاین های هواپیمایی، بهمراه هنرمندان وفعالان صنعت ودست اندرکاران عرصه طراحی وتولید پوشاک و بامساعدت ویژه کارگروه ساماندهی مد و لباس اولین جشنواره مد ولباس " ایران کرو " 

ادامه خبر

باید لباس اقوام ایرانی را به جاذبه گردشگری تبدیل کنیم

 سهیلا جبری: باید لباس اقوام ایرانی را به جاذبه گردشگری تبدیل کنیم.
 طراح لباس برند " چیا مد " می‌گوید متأسفانه آنچه بیشتر در جامعه ایرانی به عنوان پوشش دیده می‌شود فاقد نشان و المان‌های اصیل ایرانی است و با کلاژ کردن و چسباندن بته جقه، لباس اقوام ایرانی احیا نمی‌شود. هفته گذشته و همزمان با روز جهانی گردشگری

ادامه خبر

تبیین وظایف کارگروه‌های کشوری زیورآلات

جواد صادقی می‌گوید اعضا و وظایف پنج کارگروه‌ فرعی در کارگروه کشوری زیورآلات مشخص شده است و هر یک از این کارگروه‌ها، دستور ویژه‌ای را در برنامه خود قرار داده‌اند. 
سرویس مد و لباس هنرآنلاین : جواد صادقی کارشناس نظارت بر طراحی مد و لباس در کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درباره روند اجرای برنامه‌های کارگروه زیورآلات در این مجموعه گفت:

ادامه خبر

دولتمردان توجه خاص به رونق مد و لباس دارند

 مدیر کل دفتر کار دانش وزارت آموزش و پرورش گفت : اراده خوبی توسط دولتمردان برای رونق عرصه مد و لباس وجود دارد و افزایش ثبت نام هنرجویان در مدارس کاردانش به رونق روزافزون این عرصه یاری خواهد رساند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، بسیاری از رسانه‌ها، ضمن بازتاب گسترده حضور رئیس جمهور در هنرستان دخترانه شهید مدرس

ادامه خبر

۲۱ شهریور روز ملی سینما

فرا رسیدن روز ملی سینما را به فرهیختگان ،هنرمندان و تمامی اهالی سخت کوش خانواده بزرگ سینمای کشور بویژه طراحان صحنه ولباس کشور عزیزمان ایران صمیمانه تبریک می گوییم. 
سینمای ایران در طول حیات صد ساله خود خالق آثاری بی بدیل، فاخر، ستودنی، سترگ، جاودانه وماندگاری بوده که همواره در یاد و خاطره  دوستداران فرهنگ و هنر این مرز و بوم باقی خواهد ماند. 
حضور درخشان و جایگاه ممتاز  و تاثیر گذار

ادامه خبر

پنجمین نمایشگاه بین المللى پوشاک ایران

بازدید جناب آقای دکتر شریعتمداری وزیر محترم  صنعت ومعدن وتجارت از غرفه موسسه هنری مد ولباس ققنوس و کتاب مرجع مد ولباس ایران.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه به راحتی بازار پوشاک را واگذار کردیم، گفت: ١٢ میلیارد دلار پوشاک از مبادی قانونی وارد می شود اما حقوق گمرکی نمی پردازند.

ادامه خبر

در نشست بررسی نخستین کتاب مد و لباس ایرانی مطرح شد

گام نخست برای معرفی تولیدات داخلی و تعامل بهتر میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان/ معرفی مد و لباس ایرانی به کشورهای صاحب سبک و کشورهای منطقه خبرگزاری فارس: گام نخست برای معرفی تولیدات داخلی و تعامل بهتر میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان/ معرفی مد و لباس ایرانی به کشورهای صاحب سبک و کشورهای منطقه 

ادامه خبر

1 2